כשהאישי הוא הפוליטי העולם הוא טריגר גדול

על ההזדהות


אני תוהה כמה אנשים כמוני בעולם יושבים בטיפול האישי שלהם ומדברים על המצב באוקראינה ועל הטרור. ואיך זה משפיע, איפה זה פוגש אותם. יש הרבה הזדהות. ואני בגלל שעברתי השתקה, כבר לא יכולה לספר את הסיפור האישי שלי אבל אני מוצאת שהסיפור האישי שלי משתקף בסיפורים אישיים של הרבה מאוד אנשים.
***********************************************
אנשים שיש להם כוח וכסף מרגישים שעומדת להם הזכות לעשות שימוש באנשים אחרים כאילו היו חפצים. זה לא משנה אם זה האנס הפרטי שלי או מנהיג רוסיה הרצחני ולדימיר פוטין. הבעיה היא מוסרית. המוסר שאני חיה לפיו הוא הציווי הקטגורי של קאנט: כל המעשים שלנו צריכים להיות כך שהאדם מהווה מטרה ולא אמצעי.

#האישי_הוא_הפוליטי

#Leafy_sees


פגיעות הן אישיות ולא אישיות גם יחד- אני לא נפגעתי בגלל שאני אליפלט. פשוט חוסר מזל. הייתי בצד הלא נכון של יחסי הכוחות. ומישהו ניצל את המצב הזה כדי לפגוע בי. פגיעות לא קורות בגלל מאפייני האישיות של הקורבן. אף אחד לא מקווה לרע, מייחל לעצמו רע או ממציא רע לעצמו יש מאיין.
*********************************************
כשה #אישי_הוא_הפוליטי- כל העולם כולו הוא טריגר אחד גדול. האשמת הקורבן לא נפסקת ויש כל הזמן צורך לפעול, לעשות, להציל, לא להישאר במצב של חוסר אונים וחוסר ישע
*********************************************
כמות האנרגיה שנדרשת כדי להפריך בולשיט מסוג האשמת קורבן עולה בהרבה על הכמות שנדרשת כדי להוציא בולשיט כזה מהמקלדת.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99_%D7%94%D7%95%D7%90_%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99

5 thoughts on “כשהאישי הוא הפוליטי העולם הוא טריגר גדול

Leave a Reply